Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Küçük Kulüp'te Mali Yapı Emin Ellerde

Küçük Kulüp'te Mali Yapı Emin Ellerde
Küçük Kulüp'te Olağan Mali Genel Kurulu, Yönetim Kurulu ve kulüp üyelerinin katılımı ile Divan Kurulu yönetiminde gerçekleşti.

 

Divan Kurulu Başkanlığını İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu'nun yaptığı toplantıda 2015 yılı hesapları görüşüldü, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ibra edildi ve 2016 bütçesi onaylandı.
 
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: "Yönetimimiz Küçük Kulüp'ün bir tenis kulübü olamsının yanı sıra güçlü bir cemiyet kulübü, etkin bir sivil toplum örgütü olması vizyonuyla yola çıktı. Küçük Kulüp nitelikli ve sürekli aktiviteler düzenleyerek popüleritesini sürekli arttırmaktadır. Bu felsefenin bir sonucu olarak 2015 yılında Küçük Kulüp tarihinin en yüksek sponsporluk gelirine erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türk sporunun gelişmesi adına sponsorluğun ne kadar faydası var ise destekleyici olan firmaya da getirisi o kadar fazladır. Sponsporluğa bir harcama değil yatırım gözüyle bakmalıdır. Sponsorluk Türk ekonomisine bir nokta vuruşudur. Bu bağlamda 2015 yılında bizi destekleyen sponsorlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca bir sene içerisinde üye sayımızı arttırdık ve medyada en çok yer alan tenis kulübü olduk. Federe olmayan bir tenis kulübü olsak da üst düzey eğitmenlerle çalışıyoruz. Bu yıl hedeflerimiz çok daha büyük. ROland Garros kortlarını örnek alarak kortlarımızı bu yıl içinde yenileyeceğiz. Başta onur kurulumuz olmak üzere denetim, yönetim kurulumuza ve tüm üyelerimize bizlere verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Yayın Tarihi : 08.02.2016 : 22:43

Etiketler : küçük kulüp    tenis    yönetim kurulu    emre sarıgedik    kemal çolakoğlu   


Yorumlar

9825
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN