Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP İzmir Örgütü Toplandı

CHP İzmir Örgütü Toplandı
CHP İzmir il yönetimi, milletvekilleri, örgüt başkanları ve belediye başkanlarıyla toplantı yaparak, 'İzmir'i nasıl daha iyi yönetebiliriz' sorusunun yanıtını aradı.

 

Toplantıya CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, Parti Meclisi üyeleri, Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri, il yöneticileri, ilçe başkanları katıldı. CHP İzmir İl Başkanı Yüksel, toplantıda İzmirliler'e yerel yönetimlerde daha iyi hizmetin yollarının aranacağını belirterek, “Milletvekillerimizle, örgütümüzle bu kente nasıl daha iyi hizmet ederiz bunu konuşacağız. Bize her zaman destek veren İzmirliler'e çok daha iyi hizmet etmek istiyoruz. Bu doğrultuda ne yapabiliriz, yerel yönetimlerde vatandaşı katılımcı hale nasıl getiririz. Bunları masaya yatıracağız. Ülke gündemini tartışacağız" dedi. 
 
“BÖLGEMİZ CEHENNEME DÖNDÜ"
 
Yüksel, AK Parti iktidarına yönelik eleştirilerini şöyle sürdürdü: 
 
“Yandaş yargı oluştu. Cumhuriyet yargıçları her zaman ülkenin hakkını hukukunun korunmasında güçlü yer almışlardı. Ne yazık ki yargı içinde çok azınlıkta olan bir kesim yandaş yargıya dönüştürüldü. Talimatla cezalar veriliyor durumda. 32 gazeteci tutuklu. Halkın haber alma özgürlüğü tutuklu aslında. Dış politika nedeniyle bölgemiz cehenneme dönüştü. İyi ilişki içinde olduğumuz komşumuz kalmadı. Neredeyse Türkiye savaşın eşiğine geldi. Doğu Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşananları konuşacağız. Okullar yeniden açıldı. Eğitimde sıkıntı var. Öğretmen yok. Nitelikli eğitim yok. Ücretsiz eğitim yok. Ücretsiz nitelikli eğitime nasıl ulaşır çocuklar bunları da konuşmalıyız."
 
Yüksel'in konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti. 

Yayın Tarihi : 08.02.2016 : 17:19

Etiketler : chp izmir    toplantı    alaattin yüksel       


Yorumlar

2914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN