Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fırtına Gibi Estiler

Fırtına Gibi Estiler
Bodrum’da düzenlenen ve ilk gün fırtına nedeni ile iptal edilen CFM - BAYK Kış Tröfesi 1. Ayak Yarışları’nda genel katagoride birinciliği avukat Mustafa Duman’ın ’Sunshine’ adlı teknesi kazandı.

 

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından Milta Marina A.Ş. desteği ile düzenlenen CFM - BAYK Kış Tröfesi 1. Ayak Yarışları 6 Şubat Cumartesi günü fırtına nedeni ile ertelendi. Pazar günü fırtınanın etkisini yitirmesi ile Bodrum Kalesi açıklarından saat 11.00’de başlayan yarışlara 8 kategoride 51 tekne katıldı. 22 mil üzerinden yapılan yarışta rüzgarın da kuvvetli olması nedeniyle kıyasıya mücadele eden yarışçılar arasında İstanbul Barosu avukatlarından Mustafa Duman’ın Sunshine isimli teknesi IRC B 2 kategorisinde yarıştı ve etabı birinci tamamladı. Arkas Flying Box, Define, Tekno Barrisol, Palmarina Toka Yelken, Lady Sun, Deniz Cadıları ve Nil Milta Marina adlı tekneler de kategorilerinde birinciliği elde etti.
 
Yarışlar 22 Mayıs 2016 tarihine kadar toplam 7 ayak üzerinden yapılacak ve genel klasman ve kategorilerinde ilk üç dereceye giren yelkencilere kupa ödülü verilecek.

Yayın Tarihi : 08.02.2016 : 16:06

Etiketler : Fırtına    Gibi    Estiler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7322
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN