Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuara Pastalı Final

Fuara Pastalı Final
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir - 10’ncu Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın kıdemli katılımcı firmalarından Aytenler Grup bünyesinde yer alan Maxra Govana, her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarı standda düzenledikleri kokteyl ile kapattı.

 

 
Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ayten ile yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen kokteylde konfetiler eşliğinde pasta kesildi. Fuar süresince standda görev alan 13’ü yerli, biri geçtiğimiz yılın Miss Ukraynası Anastasia Lenna, diğeri ise yine Ukraynalı Yaha Kriarerenko’dan olmak üzere 15 model, Altenler Grup tasarım, yönetim ve firma görevlileri hep birlikte mumları üfledi, konfeti yağmuru atında pasta kesti.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ayten, fuar süresince 2016 madelleri 450 kıyafetin stand ziyaretçilerine sergilendiğini, fuar süresince kendileri için çok verimli geçtiğini, Avrupa’nın seçkin markalarıyla işbirliği kararı alındığını söyledi. Böylesi bir yorgunluğun ardından düzenlenen kokteylin fuar da görev alan, üretim ve tasarım biriminde bununan çalışma arkadaşlarına büyük moral olduğunu ifade etti.
 
 

Yayın Tarihi : 06.02.2016 : 14:22

Etiketler : Fuara    Pastalı    Final    Bölge   


Yorumlar

1527
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN