Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuklar Tatilin Tadını Çıkardı

Çocuklar Tatilin Tadını Çıkardı
Karabağlar Belediyesi tarafından çocukların sömestr tatilini daha keyifli geçirmesi amacıyla düzenlenen atölye çalışmaları, kitap okuma atölyesi ile sona erdi.

 

 
İki hafta süren etkinlikte çocuklar atölye çalışmalarının yanı sıra, müzik ve animasyon gösterileri ile tatilin ve etkinliğin keyfini çıkardı. Etkinliğin son günü Yazar Gülşah Elikbank çocuklarla buluştu. Çocuklara kitap okumanın önemine değinen Elikbank, “Sevdiğiniz yazarların kitaplarını mutlaka okuyun. Okuyacağınız kitaplar hayal gücünüzün gelişmesine katkı sağlarö diyerek de önemli tavsiyelerde bulundu. Elikbank ayrıca, çocuklara son yazdığı kitabı hakkında da bilgi verdi. Atölye çalışmalarının ardından animasyon gösterisi ve müzik dinletisi ile çocuklar keyifli dakikalar geçirdi.
 
Karabağlar Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün birlikte düzenlediği sömestr etkinlikleri süresince çocuklar sinema, fotoğraf, resim ve tasarım atölyelerine katıldı. 2 hafta devam eden etkinliklerde, konunun uzmanı olan kişilerden eğitim alan çocuklar, aynı zamanda müzik ve animasyon gösterileriyle tatilin ve etkinliğin tadını doyasıya çıkardı.
 
 

Yayın Tarihi : 06.02.2016 : 11:02

Etiketler : Çocuklar    Sömestr    Etkinliğinin    Tadını    Çıkardı    Bölge   


Yorumlar

9606
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN