Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu’ndan Geçmiş Olsun Ziyareti

Kılıçdaroğlu’ndan Geçmiş Olsun Ziyareti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk-Lis Niğde İl Başkanı Mahmut Genç’i tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çocuk Hastalıkları Servisi Hematoloji Bölümü’nde tedavi gören 16 yaşındaki lise öğrencisi Mahmut Genç’in sağlık durumuyla ilgili hastane Başhekimi Kadriye Altok’dan bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, daha sonra Genç’in anne ve babasıyla da görüşerek ihtiyaçları olup olmadığını sordu. CHP liderinin geçmiş olsun dileğinde bulunduğu Mahmut Genç’in ziyaret sırasında, "Sayın Genel Başkanım gerçekten siz misiniz? Çok teşekkür ediyorum. Keşke sizi böyle karşılamasaydım" dedi. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu da "Yine karşılaşacağız, birlikte oturup çay içip sohbet edeceğiz. Tedavin tamamlansın. Şimdilik önemli olan bu. Seni iyi gördüm, umarım bir an önce sağlığına kavuşur yine aramıza dönersin" ifadelerini kullandı.
 
Kemal Kılıçdaroğlu’nun Halk-Lis üyesi Mahmut Genç’i ziyaretinde CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, Genel Başkan Danışmanı Recep Cengiz, Halk-Lis Genel Başkanı Doğukan Kurnaz ve Deniz Demir de yer aldı.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 20:05

Etiketler : Kılıçdaroğlundan    Halk-Lis    Üyesi    Lise    Öğrencisine    Geçmiş    Olsun    Ziyareti    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2063
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN