Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Askerin Ateşi Trabzon’a Düştü

Şehit Askerin Ateşi Trabzon’a Düştü
Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan 24 yaşındaki Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Bıçakçı’nın Trabzon’daki baba evine ateş düştü.

 

İlçede süren operasyonlar kapsamında sabah saatlerinde girilen çatışmada ağır yаrаlаnаn vе Diyarbakır Askeri hastanesine sevk edilen Trаbzоnlu Astsubаy Kıdеmli Çаvuş Ünаl Bıçаkçı, saat 14.15’de şehit oldu. Ankara’da görev yapan ancak geçici görevle Diyarbakır’a gönderilen Astsubay Kıdamli Çavuş Bıçakçı’nın şehit olduğu haberi, İnönü Mahallesi Çakır Sokak’ta yaşayan ailesini gözyaşlarına boğdu.
 
Oğullarının şehit olduğu haberini alan Melek ve Sebahattin Bıçakçı fenalık geçirirken, şehidin ablası Pınar Bıçakçı, "Ablan kurban olsun sana. Daha sabah mesajlaştık. Kim vurdu seni? Hangi hain vurdu seni? Ölemezsin Ünal, ölemezsin" diye feryat etti. Şehidin küçük kardeşi Berna Bıçakçı da kardeşinin ardından gözyaşı döktü.
 
Şehidin annesi Melek Bıçakçı bir ara hastaneye götürüldü ve burada yapılan müdahalenin ardından yeniden evine döndü.
 
"ŞEHİT Mİ DÜŞTÜ ASKER, CENNET KOKTU HER YER"
 
Bu arada şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Ünal Nışancı’nın, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir süre önce ’Şehit mi düştü asker, cennet koktu her yer’ paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.
 
Bekir olan Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş  Ünal Bıçakçı’nın cenazesinin yarın Trabzon’da düzenlenecek olan törenin ardından toprağa verileceği belirtildi.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 18:03

Etiketler : Şehit    Askerin    Ateşi    Trabzona    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8424
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN