Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


17 Yaşındaki Kız İntihar Etti

17 Yaşındaki Kız İntihar Etti
Antalya’da bir yetiştirme yurdunda kalan 17 yaşındaki Berfin Özkan, falezlerden atlayarak yaşamına son verdi.

 

Yetiştirme yurdunda kalan Berfin Özkan, saat 14.00 sıralarında Konyaaltı Caddesi üzerindeki falezlere geldi. İki elinin bilekten kesik olduğu iddia edilen kızın falezlerin denize bakan kısmına doğru gittiğini gören bir kafeterya çalışanı, Özkan’a önce uyarıda bulundu. Uyarısı tepkiyle karşılık gören çalışan, polise haber verdi. Kısa sürede falezlere gelen polisin uyarılarını da dikkate almayan Berfin Özkan, kendisini Akdeniz’in sularına bıraktı. Su yüzeyinde hareketsiz yatan Özkan için deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerine haber verildi. Ancak havanın fırtınalı ve denizin dalgalı olması nedeniyle deniz polisi ve Sahil Güvenlik botları belirtilen adrese gelemedi.
 
Yaklaşık 2.5 saat sonra havanın düzelmesi ile olay yerine Sahil Güvenlik helikopteri sevk edildi. Sahil Güvenlik helikopterindeki bir balık adım, sarkıtılan çelik halatla denize indirildi. Sonrasında Berfin Özkan’ın cesedi helikoptere alınarak Sahil Güvenlik Komutanlığı’na götürüldü.
 
Burada yapılan incelemenin ardından Özkan’ın cesedi, otopsi için Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna getirildi.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 17:26

Etiketler : Yaşındaki    Berfin    Falezlerden    Atlayıp    Yaşamına    Son    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6192
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN