Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tekirdağ’da Şiddetli Rüzgar

Tekirdağ’da Şiddetli Rüzgar
Tekirdağ ve ilçelerinde etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağmur günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Adalara yapılan feribot seferleri iptal edilirken, şiddetli rüzgara Marmara Denizi açıklarında yakalanan yerli ve yabancı 20 kadar şilep, tanker demir attı. Çorlu İlçesi’nde yapılması planlanan eğitim uçuşları da iptal edildi.

 

Tekirdağ’da etkili olan şiddetli rüzgar günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Rüzgar nedeniyle Süleymanpaşa İlçesi Yalı sokak üzerindeki tarihi ahşap binanın çatısı bir otomobilin üzerine düştü. Orduevi caddesinde bir binadan rüzgar nedeniyle kopan beton parçaları park halindeki otomobilde maddi hasara neden oldu. Şiddetli rüzgar deniz ulaşımını da etkiledi. Kent merkezinden Adalara yapılması planlanan feribot seferleri şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle iptal edildi. Marmara Denizi açıklarındaki 20 kadar yerli ve yabancı bandıralı şilep ile tanker demir atarak beklemeye geçti. Tekirdağ sahilinde ise şiddetli rüzgar nedeniyle dev dalgalar oluştu.
 
ÇORLU’DA YAĞMUR
 
Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde etkili olan sağanak yağış ise kısa sürede sokakları göle çevirdi. Trafikte araçlar ilerlemekte güçlük çekerken, şiddetli rüzgar nedeniyle Çorlu havaalanında yapılması planlanan eğitim uçuşları da iptal edildi. Hava sıcaklığının sıfır olduğu ilçede saatte 70 kilometre hızla esen rüzgar çöp konteynerleri devrildi.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 15:21

Etiketler : Tekirdağda    Şiddetli    Rüzgar    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2723
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN