Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Öğrencilere Balık Tutma Yarışması

Öğrencilere Balık Tutma Yarışması
Konya’nın Yalıhüyük İlçesi’nde sömestir tatili nedeniyle öğrenciler için ’Haydi Gençler Oltanı Al da Gel’ programı kapsamında balık tutma yarışması yapıldı. En çok ve en büyük balık tutan iki öğrenciye çeyrek altın hediye edildi.

 

Yalıhüyük İlçe Milli Müdürlüğü ile Yalıhüyük Ortaokul Müdürlüğü, sömestir tatili nedeniyle sosyal etkinlik kapsamında öğrenciler için balık tutma yarışı düzenlendi. ’Haydi Gençler Oltanı Al da Gel’ adı altında düzenlenen yarışmaya ilgi yoğun oldu. Yarışmada öğrenci velileri ve protokol üyeleri de balık tuttu. Yarışmada en büyük balığı tutan Yalıhüyük Ortaokulu öğrencisi 7’nci sınıf öğrencisi Mustafa İnar ile en çok balık tutan aynı sınıf öğrencisi Kadir Şimşek’e, çeyrek altın hediye edildi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan, ’’Öğrencilerimize yarıyıl tatilinde, sosyal, kültürel ve  sportif etkinlikler çerçevesinde boş vakitlerini değerlendirme ,stres atmaya yönelik faaliyet düzenledik. Katılım oldukça iyi oldu.Öğrenci velilerimiz, öğrencilerimiz ve halkımızla güzel bir kaynaşma yaşadık’’dedi. Programa katılanlar, tutulan balıkları mangal yaparak keyifli bir gün geçirdi.
 
 

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 14:50

Etiketler : Yalıhüyükte    Öğrencilere    Balık    Tutma    Yarışması    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9161
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN