Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayıp İbrahim’den 14 Gündür Bulunamadı

Kayıp İbrahim’den 14 Gündür Bulunamadı
Karaman’ın Ayrancı İlçesi’nde 14 gün önce avlanmak için evden ayrılıp geri dönmeyen 15 yaşındaki İbrahim Tok’un bulunması için 140 kilometrelik alan arandı, ancak hiç bir ize rastlanılmadı. Arama çalışmaları halen sürüyor.

 

Ayrancı İlçesi’ne bağlı Yarıkkuyu Köyü’nde oturan İbrahim Tok, geçen 23 Ocak cumartesi sabahı annesine ava gideceğini söyleyip tüfeğini alarak evden ayrıldı. Oğullarının akşam saatlerinde eve dönmemesi üzerine meraklanan ailesi, durumu jandarmaya bildirdi. O günden itibaren başta Jandarma ve Ankara, Konya ve Adana’dan gelen AFAD (Afet ve Acil Durum Müdürlüğü) ekipleri olmak üzere, Ulusal Medikal Arama Kurtarma (UMKE), AKUT, İl Özel İdaresi, Ayranca Belediyesi, polis, köylüler ve çobanlar Murat Dağı, Buğdaylı, Melikli, Kavaközü, Küçükkoraş, Büyükkoraş, Kaya önü, köyleri ve kırsalı tamamı havadan askeri helikopterle ve karadan tarandı.
 
Karların erimesiyle çevrede bulunan mağara ve ağıl, tek tek kontrol edildi. Su kuyularında ise su altı kameralarla arama yapıldı. 14 gündür süren arama çalışmalarında hala İbrahim Tok’un izine rastlanılmadı. Ayrancı İlçesi’nin tamamını tarayan Konya, Ankara ve Adana AFAD ekipleri bölgeyi terk ederken, Karaman AFAD ekipleri bölgede ki çalışmalarını sürdürüyor.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 12:50

Etiketler : Kayıp    İbrahimden    Gündür    Bulunamadı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7282
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN