Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konaklı Minikler Madalyalarına Kavuştu

Konaklı Minikler Madalyalarına Kavuştu
Konak Belediyesi’nin Spor Okulları’nda eğitim gören minik futbolcular yeteneklerini yarıyıl tatilinde düzenlenen turnuvayla sahada gösterme fırsatı buldu.

 

Spor Müdürlüğü'nce organize edilen futbol turnuvasında rekabetten çok centilmenlik, dostluk ve dayanışma ön planda tutuldu. Turnuvaya Konak Belediyesi’nin farklı semtlerde hizmet veren spor okullarına üye 8-11 yaş aralığında 240 öğrenci katıldı. 15 gün boyunca Konak Belediyesi’nin Zafertepe, Levent, Güneşli, Tarık Gencay ve Toros Spor tesislerinde zorlu ama bir o kadar da keyifli mücadele ortaya koyan minik futbolcular madalyalarını Konak Belediyesi Atilla Spor Tesisleri’nde düzenlenen törenle Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın elinden aldı.

Törende turnuvaya katılan tüm sporculara madalya verildi. Başkan Pekdaş, yarıyıl tatilini geride bırakarak pazartesi günü ders başı yapacak olan spor okulu öğrencilerine başarılar diledi. İyi bir eğitim dönemi geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Pekdaş, yılsonunda karnesi başarılı olan çocuklara sürpriz hediye sözü de verdi. İlk kez bir turnuvaya katılarak madalya kazanan minik kramponlar ise sevinçlerini arkadaşları ve spor eğitmenleriyle birlikte tezahürat yaparak kutladı. Turnuvaya katılan sporcular Konak Belediyesi’nin spor okullarında yeteneklerini geliştirmeye devam edecek.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 11:27

Etiketler : konak belediyesi    atilla spor tesisleri       


Yorumlar

1103
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN