Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kahkahalar Salona Sığmadı

Kahkahalar Salona Sığmadı
Ünlü Radyo Programcısı Nihat Sırdar, Bornova Belediyesi’nin ilkini gerçekleştirdiği “Genç Akıl Söyleşileri”nde İzmirli hayranları ile buluştu. Yoğun ilginin yaşandığı buluşmada; İzmir’i ve İzmirlileri çok sevdiğini, Bornova’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Sırdar, “İzmir gibi özgürlükçü ve ilerici bir kentte yaşadığınız için gerçekten çok şanslısınız” dedi. Salonu dolduran hayranlarının sorularını da yanıtlayan Sırdar, hem güldürdü, hem düşündürdü.

 

Bornova Belediyesi Nikah Salonu’ndaki etkinlik büyük ilgi gördü. Merdiven basamakları bile dolan ana salonun girişi ve küçük salona taşan izleyiciler için barkovizyon kuruldu.
 
İzmir’de yaşadığınız için şansılısınız
 
Dinleyicilerinin karşısına cep telofonu ile periskoptan canlı yayın yaparak çıkan Nihat Sırdar, İzmir’i ve İzmirlileri çok sevdiğini, Bornova’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Sırdar, “Burada yaşadığınız için gerçekten çok şanslısınız. Çünkü İzmir gerçekten çok özgürlükçü ve ilerici bir kent. Ben İstanbul’da yaşayan biri olarak bunu çok iyi anlıyorum.” dedi.
 
Sabahları ciddi, akşamları eğlenceli
 
Nihat Sırdar, yaklaşık iki saat süren söyleşide hayranlarının sorularını da yanıtladı. Milyonları radyoların başına kilitleyen Nihat ile Sivrisinek’i Hacivat ve Karagöz’e benzeten Ünlü Radyocu, akşam yaptığı programının siyaset ve gündeme daha çok ağırlık verdiği sabah programına göre daha hafif olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirten Nihat Sırdar, “İşte bu yüzden akşam yorgun argın evine dönen insanların canını daha da sıkmak istemiyor ve hazırlaması benim için de kolay olan hafif bir yapıyorum. Sabah program ise ciddi bir hazırlık gerektiyor” dedi.
 
Eleştiri mizahın olmazsa olmazıdır
 
Siyasetçilerin eskiden mizaha karşı daha anlayışlı olduğunu örneklerle anlatan Ünlü Radyo Programcısı, “Eleştiri mizahın olmazsa olmazıdır. Ancak günümüzde neredeyse küfür sayılıyor. Böyle olunca medya kendi kendine bile oto sansür uyguluyor. Bu çok üzücü bir durum” diye konuştu.
 
İzleyicilere sürpriz ödüller
 
Twitter’dan Genç Akıl Hashtag’ına sorulan soruya doğru cevap veren 50 kişiye Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahnelediği “Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü” adlı oyuna ve Büyük Park’ta kısa bir süre önce açılan Mini Golf Sahası’na ikişer kişik bilet kazandı.

Yayın Tarihi : 05.02.2016 : 10:29

Etiketler : bornova belediyesi    nihat sırdar       


Yorumlar

4151
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN