Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Durağa Bırakılan Koliden Piknik Tüpü Çıktı

Durağa Bırakılan Koliden Piknik Tüpü Çıktı
Gaziosmanpaşa’da silahlı ve yüzü maskeli 2 kişi, otobüs durağına bantla sarılı koli bırakarak kaçtı. Bomba imha ekiplerinin fünye patlatarak açtıkları kolinin içinden piknik tüpü çıktı. Ekipler, bu kez fünye ile piknik tüpünü patlattı. Polis, piknik tüpünü durağa bırakan zanlıların yakalanması için inceleme başlattı.

 

Mevlana Mahallesi, Hekimsuyu Caddesi üzerindeki Spor Tesisi otobüs durağına saat 13.00 sıralarında henüz kimliği belirsiz yüzü maskeli ve silahlı 2 kişi, bantla sarılı koli bırakıp yaya olarak kaçtı. Çevredeki vatandaşlar kolinin içinde bomba olma ihtimali üzerine durumu polise bildirdi. Gelen polis ekipleri önce otobüs durağı çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Cadde çift yönlü araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Bu arada, durağın yanındaki yaya üstgeçidi de geçişlere kapatıldı.
 
Olay yerine bomba imha ekipleri çağrıldı. Özel kıyafet giyen bomba imha ekipleri, fünye ile koliyi patlattı. Kolinin içinden piknik tüpü çıktı. Ardından bomba imha ekipleri yine aynı şekilde fünye ile piknik tüpünü patlattı. Piknik tüpü büyük bir gürültüyle patladı. Patlamanın etkisiyle otobüs durağında büyük hasar oluştu. Otobüs durağı çevresinde delil toplayan polis, piknik tüpünü bırakıp kaçan zanlıları yakalamak için çalışma başlattı. Çalışmalara polis helitkopteri de havadan destek verdi. Meraklı vatandaşlar polisin çalışmalarını cep telefonlarına kaydetti. Yaklaşık 1 saat kapanan cadde incelemenin ardından trafiğe açıldı.

Yayın Tarihi : 04.02.2016 : 16:19

Etiketler : Otobüs    Durağına    Bırakılan    Koliden    Piknik    Tüpü    Çıktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3315
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN