Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Köpeklerin Tedavi İçin Kermes Düzenlediler

Köpeklerin Tedavi İçin Kermes Düzenlediler
Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde, ’Kınalı’ isimli köpek ve 3 köpeğin tedavisi için gerekli 8 bin liranın elde edilmesi amacıyla kermes düzenlendi. Hayvanseverlerin evlerinde hazırladığı yiyecekler, el işleri ve esnafın hediye ettiği eşyalar satışa çıkarıldı.

 

Kocaeli Hayvan Hakları Derneği, Gebze Hacı Halil Mahallesi İsmetpaşa Caddesi’nde bulunan bir işhanında ’Kınalı’ isimli köpek ve 3 köpeğin tedavisi için kermes düzenledi. Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Platin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Fevzi Muhammed Karabıyık, Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürü Cevat Altuntaş’ın katılımıyla kermes açılırken, kermeste kadınların evlerinde hazırladığı yiyecekler, el işleri, esnafın katkı sağlaması amacıyla hediye ettiği eşyalar satışa sunuldu. Pazar gününe kadar açık olacak kermesten elde edilecek gelirle köpeklerin tedavisinin yapılması planlanıyor.
 
Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkan Yardımcısı Elif Arzu Eren ’Kınalı’ ismini verdikleri köpeğin bacağına platin takılması için 5 bin liraya, ayrıca 3 köpeğin tedavisi için de 3 bin liraya ihtiyaçlarının olması nedeniyle kermesi düzenlediklerini, kermesten elde edecekleri gelirle hayvanların tedavisini yaptıracaklarını söyledi.

Yayın Tarihi : 04.02.2016 : 15:04

Etiketler : Köpeklerin    Tedavi    İçin    Kermes    Düzenlediler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1789
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN