Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karne Şenliği Sona Erdi

Karne Şenliği Sona Erdi
Konak Belediyesi, öğrencilere moral oldu.

 

Konak Belediyesi’nin yarıyıl tatiline çıkan çocuklar için düzenlediği ‘Karne Şenliği’ sona erdi. Öğrencilerin sömestr tatilini keyifli geçirmeleri için düzenlenen iki haftalık etkinliklerin son haftasında Gültepe Semt Merkezi ile Selahattin Akçiçek ve Güzelyalı Kültür Merkezi’nde tiyatro gösterileri ve müzik dinletileri sahnelendi. 15 günlük tatili geride bırakarak ders başı yapmaya hazırlanan Konaklı öğrenciler düzenlenen etkinliklerle okul öncesi moral toplamış oldu.

Etkinliklere Konak ilçe sınırları içinde eğitim gören çeşitli yaş gruplarından öğrenciler katılırken, anne ve babalar da çocuklarını yalnız bırakmadı. Güzelyalı Kültür Merkezi’nde Sıcakkan Çocuk Sanat Tiyatrosu, Gültepe Semt Merkezi’nde Artistik İşler Sahne Sanatları ve Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde de Tiyatro Şebboy oyunlarıyla minik öğrencilere keyifli anlar yaşattı. Karne Şenliği kapsamında Güzelyalı Kültür Merkezi’nde Sıcakkan Sanat Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği ‘Kahraman Soytarı’ adlı oyuna öğrencilerin ilgisi bir hayli fazlaydı.

Minik öğrenciler tiyatro gösterisinin ardından Şubadap Müzik Grubu’nun neşeli şarkıları eşliğinde bol bol dans ederek yarıyıl tatilinin son günlerini doyasıya eğlenerek geçirdi. 

Yayın Tarihi : 04.02.2016 : 10:33

Etiketler : konak belediyesi    etkinlik    karne       


Yorumlar

7616
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN