Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vatandaşlara Kartla Ucuz Ekmek

Vatandaşlara Kartla Ucuz Ekmek
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odası’nın ortak çalışması ile ’41 Kart’ sahibi olan dar gelirli vatandaşlar fırınlardan 1 lira 25 kuruş olan ekmeği 1 liradan satın alacaklar.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin dar gelirli vatandaşlara yönelik yardımların ulaştırıldığı ’41 Kart’ projesi kapsamında kart sahibi vatandaşlar 1 lira 25 kuruş olan ekmeği 1 liradan satın alacaklar. Kocaeli Fırıncılar Odası ile varılan anlaşma kapsamında Kocaeli’de yaşayan dar gelirli vatandaşlar tüm fırınlarda kartlarını göstererek ekmeği daha ucuza alacaklar.
 
FIRINLARDA GEÇERLİ OLACAK
Aynı şekilde, İzmit Belediyesi de Kocaeli Fırıncılar Odası işbirliği yaparak dar gelirli vatandaşlara indirimli ekmek verilecek. İzmit Belediyesi, dar gelirli vatandaşların evlerine giderek "Ekmek İndirim Kartı"nı teslim edecek. Yetkililer, indirim kartlarının ellerindeki dar gelirlilerin listesi baz alınarak hazırlandığını belirterek, "Fırıncılar Odası ile yapılan işbirliği ile indirim kartı verilen vatandaşlar, ekmeği daha ucuz alabilecekler. İndirim kartları, ekmeğe zam yapılana kadar geçerli olacak" dediler. İndirim kartlarının sadece fırınlardan alınacak ekmekler için geçerli olduğu bildirildi.

Yayın Tarihi : 03.02.2016 : 18:54

Etiketler : Fakir    Vatandaşlara    Kartla    Ucuz    Ekmek    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5088
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN