Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Rüya Gibi Bir Gece Oldu

Rüya Gibi Bir Gece Oldu
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Avrupa'nın en büyük gelinlik fuarı IF Wedding Fashion İzmir'in galası, dünyaca ünlü modacı Alessandra Rinaudo imzasını taşıyan bir defileyle yapıldı.

 

IF Wedding Fashion İzmir Fuarı kapsamında ilk kez İzmir’e gelen İtalyan modacı Alessandra Rinaudo, fuara özel hazırladığı gala gecesi defilesinde izleyenleri büyüledi. Rinaudo’nun 8’i IF Wedding Fashion İzmir’e özel olmak üzere toplam 30 yeni gelinlik tasarımı ve kendi koleksiyonundan seçilmiş 14 tasarımı, Fuar İzmir’de moda dünyasının beğenisine sunuldu. Dünyaca ünlü mankenler Marianna Eremenko, Valeria Karaman, Dominika S, Lucia Tresova ve Magdalena Chachlika'nın da podyuma çıktığı gecede, Alessandra Rinaudo imzasını taşıyan tasarımlar izleyenleri hayran bıraktı.
 
İzmir vatanım gibi
 
Gecenin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun elinden teşekkür plaketini alan ünlü moda ikonu Alessandra Rinaudo'nun, “Ben bu şehri çok seviyorum. İzmir'de kendimi vatanımda gibi hissediyorum” sözleri davetlilerden büyük alkış aldı. IF Wedding Fashion gibi alanında Avrupa'nın bir numarası olmuş bir fuarda bulunmaktan onur duyduğunu ifade eden Rinaudo, "Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu başta olmak üzere bu güzel organizasyon için herkese teşekkür ediyorum. Bu muhteşem fuarın gerçekleşmesine katkı koyanları da kutluyorum" diye konuştu.
 
Bir stil ikonu: Alessandra Rinaudo
 
Fransız dantelinin inceliklerini, en iyi İtalyan ipeklerini ve nakış kalitesini, annesi ve büyükannesini izleyerek öğrendiğini ifade eden Alessandra Rinaudo, ipek kumaş üzerinde kullandığı modern detaylar ve parlak takılar nedeniye “stil ikonu” olarak anılıyor. Rinaudo, kendi koleksiyonu olan Alessandra Rinaudo Bridal Couture’ün de yaratıcısı ve aynı zamanda İtalyan Nicole Fashion Group’un 20 yıldır moda tasarımcılığını ve kreatif direktörlüğünü yapıyor. Hayaller ve tutkular, disiplin ile harmanlanarak Rinaudo’nun tasarımlarında vücut buluyor.
Rinaudo’nun ayrıca “Hayallerinizin Gelinliği” (L’abito Dei Sogni) adlı kitabında kendisinin seçtiği birçok gelinlik fotoğrafının yanı sıra genç kızlar için tavsiyeler yer alıyor. Kitapta, elbise, ayakkabı ve takı uyumunun nasıl yakalanacağından vücut tipine göre gelinlik seçimine kadar birçok öneriye yer veriliyor. Rinaudo, bu öneriler ile genç kızların en mutlu günlerini unutulmaz bir anıya çevirmeyi hedefliyor. Kitabıyla aynı ismi taşıyan bir de TV programı düzenleyen Rinaudo, program kapsamında, İtalya’yı gezerek farklı şehirlerdeki gelin adaylarının düğününü unutulmaz bir ana çevirmek için doğru gelinlik seçimi konusunda tavsiyelerde bulunuyor. 

Yayın Tarihi : 03.02.2016 : 09:24

Etiketler : IF Wedding Fashion İzmir Fuarı    aziz kocaoğlu       


Yorumlar

1370
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN