Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Astsubay, İzinde Düğün Yapacaktı

Şehit Astsubay, İzinde Düğün Yapacaktı
Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan 29 yaşındaki Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci’nin Balıkesir’in Sındırgı İlçesi’ndeki ailesi, ikindide gerçekleştirilecek cenaze töreni öncesi taziyeleri kabul etti. Geçen Ramazan Bayramı’nda nişanlanan şehit Astsubay Semerci’nin düğün hazırlığı yaptığı, yıllık izninde dünya evine girmeyi planladığı öğrenildi.

 

Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Sındırgılı Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci’nin baba ocağı Balıkesir’in Sındırgı İlçesi’ne bağlı İbiller Mahallesi’ndeki evine dev Türk bayrağı asıldı. Kentte sokaklar da Türk bayraklarıyla donatıldı. Anne Gülay Semerci ve baba Eyüp Semerci, evde taziyeleri kabul etti.
 
Memleketi Sındırgı’da ikindide kılınacak namazın ardından toprağa verilecek şehit Astsubay Semerci’nin geçen Ramazan Bayramı’nda nişanlandığı ve düğün hazırlığında olduğu öğrenildi. Altı aydır Cizre’de görev yaptığı belirtilen Astsubay Semerci’nin, yıllık izninde düğününü yapmayı planladığı belirtildi. Şehit Semerci’den geriye, nişanlısı Emine Narin ile en mutlu günlerinde çektirdiği fotoğraflar hatıra kaldı.
 
KARDEŞİ DE ASTSUBAY
 
Şehit Astsubay Ahmet Semerci’nin kardeşi 26 yaşındaki Fatih Semerci’nin de astsubay olduğu ve Giresun’da görev yaptığı öğrenildi.

Yayın Tarihi : 01.02.2016 : 13:48

Etiketler : Sındırgılı    Şehit    Astsubay    İzinde    Düğün    Yapacaktı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1714
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN