Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Osmangazi Pazar Yerine Kavuşuyor

Osmangazi Pazar Yerine Kavuşuyor
Bayraklı Belediyesi’nin, kentin gözde mahallerinden Osmangazi’de kısa süre önce temelini attığı pazar yeri projesinde sona gelindi. Toplamda 4 bin 332 metrekare alana sahip kapalı pazar yerinde çatı panelleri takılmaya başlandı.

 

 
Bayraklı’nın Osmangazi Mahallesi’nde kısa süre önce temeli atılan projenin sonuna yaklaşıldı. Kapalı pazar yerinin sol ve sağ kısımları trapez saç ile kapanırken, çatı panelleri takılmaya başlandı. Pazar yerinin orta kısmında pazarcılar ve alışveriş yapan vatandaşlar için tuvaletler, iki adet depo bulunacak. İdari binalarında da bulunacağı pazar yeri 3 kısımdan oluşacak ve 4 bin 332 metrekare alana sahip olacak. Ayrıca tesisin bir otoparkı da bulunacak. Proje tamamlandığında Osmangazi Mahallesi ve çevresindeki mahallelerde yaşayan vatandaşların “pazarö sorununu çözülmüş olacak.
 
Kapalı pazar yerlerini ilçeye kazandırmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bugüne kadar ilçemize birçok kapalı pazar yeri kazandırdık. Sokak arası pazar yerlerinin bu çağda bir kente yakışmadığını her fırsatta dile getiriyorum. Çay Mahallesi pazar yerinde temel atıldı. O proje de hızla ilerliyor. Osmangazi’deki projemizi önemli ölçüde tamamladık. Yakında açılışını gerçekleştireceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 31.01.2016 : 12:26

Etiketler : Osmangazi    Pazar    Yerine    Kavuşuyor    Bölge   


Yorumlar

5689
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN