Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuklar Sömestr Atölyelerini Sevdi

Çocuklar Sömestr Atölyelerini Sevdi
Karabağlar Belediyesi’nin yarıyıl tatilinde düzenlediği atölye çalışmaları ilgi gördü. Tatilde vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için düzenlenen atölye çalışmaları ile çocukların uygulamalı eğitim alarak, farklı sanat dallarında bilgi sahibi olması amaçlanıyor.

 

 
Karabağlar Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen sömestr programında sinema, fotoğraf, okuma, resim ve tasarım atölyeleri yer alıyor. Karabağlar’da yaşayan çocukların katıldığı etkinliklerde, öğrencilerin, kendi yeteneklerini ortaya çıkarmaları ve yeni ilgi alanlarının oluşması amaçlanıyor. Atölye çalışmalarıyla ayrıca, yarıyıl tatilinde çocukların hem eğitici, hem de eğlenceli zaman geçirmeleri hedefleniyor.
 
5 ŞUBAT’A KADAR DEVAM EDECEK
 
Düzenlenen atölye çalışmalarında fotoğraf, resim, sinema, ve tasarım sanatlarının incelikleri ve temel kuralları hakkında bilgilendirmelerde bulunularak, çocuklara uygulamalı olarak eğitimler veriliyor. Karabağlar Belediyesi Basın Yayın Halkla ilişkiler Müdürlüğü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinlik 5 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Yayın Tarihi : 31.01.2016 : 12:26

Etiketler : Çocuklar    Sömestr    Atölyelerini    Sevdi    Bölge   


Yorumlar

5873
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN