Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Dev Açılış

Tekstil dünyasının önde gelen markalarından TORRES, ANTONİ ZEEMAN, GİOTELLİ, Balayı Mağazası KLASMEN markalarının üreticisi olan ERKAYA GROUP, İzmir’de dev bir tekstil fabrikası açtı.

 

Dev markayı temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Çakırlı, Erkaya Group CEO'su Süleyman Kaya ve yine Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Er, konukları karşılayan isimler oldu.
 
Türkiye'nin en büyük damatlık showroomuna sahip firma, Gaziemir Sarnıç'ta 6000m2 alana sahip fabrikasında 30.000 adet damatlık üretme kapasitesiyle erkek giyiminde farkını bir kez daha ortaya koydu. Çözüm ortakları ile birlikte toplam 1000 kişiye iş imkanı sağlayacak fabrikanın açılışına siyaset ve politikanın önemli isimleri ile İzmir protokolü katıldı.
 
 
Açılışa protokol ve ünlü yağmuru
 
İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir AK Parti Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve eski Tarım Bakanı Kutbettin Kuzu da açılış törenine katılan isimlerden oldu.
 
Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğunu yaptığı açılışta yeni erkek giyim kreasyonlarının yer aldığı ve ünlü moda ikonu İvana Sert'in de podyuma çıktığı bir de defile gerçekleştirilirken, ünlü sanatçı Emrah ve Miss Fashion TV Güzellik Yarışması 2015 birincisi Faslı model İman Tallsi de defileyi izleyen isimler arasındaydı. 
 
 

Yayın Tarihi : 30.01.2016 : 12:22

Etiketler : Erkaya Group    TORRES    ANTONİ ZEEMAN    GİOTELLİ    Balayı Mağazası    KLASMEN    CEO Süleyman Kaya    Ahmet Er    Serdar Çakırlı    İvana Sert    Emrah    İman Tallsi    fabrika açılışı    damatlık           


Yorumlar

7799
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN