Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akar'dan İzmir Valisi’ne Ziyaret

Akar'dan İzmir Valisi’ne Ziyaret
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, askeri birliklerde denetleme, ziyaret ve törenler için geldiği İzmir’de Kuvvet Komutanları’yla birlikte İzmir Valisi Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.

 

Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar’ın ziyaretine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi ve Ege Ordusu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep eşlik etti. Vali Mustafa Toprak, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ı ve Kuvvet Komutanlarını Hükümet Konağı önünde karşıladı. Valilik şeref defterini imzalayan Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Akar ve Kuvvet Komutanlarını bir süre Valilik makamında misafir eden Vali Toprak, ziyaret için teşekkür ederek “Genelkurmay Başkanımız ve Kuvvet Komutanlarımız olarak, Valiliğimizi ziyaretiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum" dedi.
 
Ziyaretin ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve Kuvvet Komutanları, Valilik Makamından ayrılarak diğer programlarına geçti.

Yayın Tarihi : 29.01.2016 : 19:32

Etiketler : Genelkurmay    Başkanından    İzmir    Valisine    Ziyaret    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4769
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN