Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türkmenlere Tüfeğini Göndermek İstedi

Türkmenlere Tüfeğini Göndermek İstedi
Kazan Belediyesince Bayırbucak Türkmenleri için başlattığı yardım kampanyasına katılan vatandaşlar destek veriyor. İlçede oturan 53 yaşındaki Servahdi Alıcı da baba yadigarı olan 60 yıllık tüfeğini Bayırbucak Türkmenlerine bağışlamak istedi. 

 

Ak Parti Genel Merkezi’nin Bayırbucak Türkmenleri için başlattığı yardım kampanyasına Kazan Belediyesi de destek verdi. Kampanyaya vatandalar kışlık giyim ve ayakkabı ile ısıtıcıların yanı sıra un, tuz, şeker, yağ, makarna, bal, battaniye, oyuncak gibi ürünlerle destek verirken, bir haftada 2 TIR dolusu yardım toplandı. Yardım kampanyalarının toplandığı merkezde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, paketleme yapan çalışanlara yardım etti.
 
Bağış yapmaya gelenler arasında bulunan Servahdi Alıcı da babasından kalma tek kırma av tüfeğini, Bayırbucak Türkmlenleri için vereceğini söyledi. Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Servahdi Alıcı’ya teşekkür edip, "Bunun yerine selamınızı gönderelim" diyerek tüfeği kabul edemeyeceklerini belirtti.

Yayın Tarihi : 29.01.2016 : 14:39

Etiketler : Bayırbucak    Türkmenlerine    Tek    Kırma    Tüfeğini    Göndermek    İstedi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9142
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN