Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Filmin Nuri Alço'yla Alakası Yok'

'Filmin Nuri Alço'yla Alakası Yok'
Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği, başrolünde Cem Yılmaz’ın oynadığı “İftarlık Gazoz” filminin galası Kanyon AVM’de yapıldı. Gala gecesine Yılmaz’ın esprili açıklamaları damga vurdu.

 

Kanyon AVM’deki gösterim öncesi Cem Yılmaz, rol arkadaşlarıyla habercilerin sorularını yanıtladı. Yılmaz film hakkında şunları söyledi: “7’den 70’e kadar ilgi çekecek bir film ile karşınıza geldik. Yüksel Aksu’ya çok teşekkür ederiz, onunla çalışmak çok güzeldi” dedi. 
Ünlü komedyen, bir muhabirin ismi gazozla özdeşleşmiş olan Nuri Alço’yu sorması üzerine, “Filmimizin Nuri Alço ile alakası yok, biz gazozu iftardan sonra içiyoruz” diye espri yaptı. Filmin devamının olmayacağını da belirten Yılmaz, “Devam filmi olmaz, ‘İftarlık Gazoz: Tuuba’ yapacak halimiz yok” diyerek Yılmaz Erdoğan’ın “Vizontele: Tuuba” filmine gönderme yaptı.
 
 
Galada, filmde kullanılan gazoz arabası da sergilendi.
 
 
Ozan Güven, yakın dostu Cem Yılmaz’ı galada yalnız bırakmadı. 
 
 
Beni Değil, Yılmaz'ı Tanıyorlar
 
Şive konusunda zorlandığını itiraf eden komedyen, “Filmde Muğla şivesiyle konuşuyorum, bu konuda çok zorlandım. Ben o şiveyi yapamayacak kadar iyi Türkçe konuşuyorum” dedi. Yöre halkının kendisine çok yardımcı olduğunu belirten Yılmaz, “Kimse beni bu konuda boş bırakmadı, herkesten bir şey öğrendim” dedi. Muğla’nın ilçelerinde kendisini kimsenin tanımadığını söyleyen ünlü yıldız, “Rahat rahat gezdim, çok güzeldi. Orada en çok Yılmaz Erdoğan’ı tanıyorlar” dedi. 
 
 
Cem Abi Benim İçin Gerçek Usta Oldu
 
Filmde Cem Yılmaz’ın çırağını canlandıran küçük oyuncu Berat Efe Parlar, “Cem Abi benim için gerçek bir usta oldu. Her konuda bana yardım etti, onunla birlikte oynadığım için çok mutlu ve şanslıyım” dedi. Filmin kamera arkasında komedyen ile çok şakalaştığını belirten Parlar, bu söylemi ile Yılmaz’ı güldürdü. Komedyen, “Öyle söyleme sakın, çok ciddi geçti diye anlat” diyerek espri yaptı.
 
Kamyoncu Ali Rıza Gibi Gezdi
 
Filmin hem senaryosunu yazan hem de yönetmenliğini üstlenen Yüksel Aksu, “Cem Yılmaz, 10 numara biri ve oyuncu, hepimiz doğal şartlarda çalıştığımız için zorlandık” dedi. Yönetmenin “Cem’i yöre halkından kimse tanımadı, o da kamyoncu Ali Rıza gibi gezdi” sözleri ise herkesi güldürdü.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 29.01.2016 : 10:13

Etiketler : cem yılmaz    iftarlık gazoz    ünlü    film    yüksel aksu    Berat Efe Parlar    başrol    ozan güven    nuri alço    komedyen   


Yorumlar

1854
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN