Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yasadışı Avcılara Büyük Ceza

Yasadışı Avcılara Büyük Ceza
Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı ekipler İzmir Körfezi Uzunada bölgesinde 11 metre derinlikte gırgır ağı ile avcılık yapan bir balıkçı teknesini suçüstü yakaladı.

 

 
Denetimlerine devam eden Sahil Güvenlik ekipleri 27 Ocak tarihinde saat 02.30’da İzmir Körfezi Uzunada bölgesinde 11 metre derinlikte gırgır ağı ile avcılık yapan bir balıkçı teknesi belirledi. Söz konusu teknede bulunan iki kişiye "24 metre derinlikten sığ sularda avcılık yapmak" suçundan 6678 TL., avlanma ruhsat tezkeresini gösteremedikleri için 1108 TL., “Mavi kartı olmamak"tan 12267 TL. idari para cezası uygulandı. Ayrıca ÖTV’si indirilmiş akaryakıt alım defterini usulüne uygun tutmamak ve denizde çatışmayı önleme tüzüğü bulunmamaktan dolayı gerekli yasal işlemlerin yapılması amacıylma İzmir Liman Başkanlığına sevk edildi. Yasadışı avcılıkta kullanılan gırgır ağına da el konuldu.
 
Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerinin 1 Ocak’tan buyana yasa dışı su ürünleri avcılığı yaptığı tespit edilen 47 şahıs ve tekneye toplam 81 bin 429 TL idari para cezası uygulandığı hatırlatıldı.
 
 

Yayın Tarihi : 28.01.2016 : 17:44

Etiketler : Yasadışı    Avcılara    Büyük    Ceza    Bölge   


Yorumlar

9702
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN