Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şüpheli Kaçtı, Polis Ateş Açarak Yakaladı

Şüpheli Kaçtı, Polis Ateş Açarak Yakaladı
Kartal’da bulunan ve dünyanın en büyük adalet sarayı olarak bilinen Anadolu Adalet Sarayı’nda ilginç bir olay yaşandı. Polisin elinden kaçan şüpheli, adliyenin bahçesinden koşarak uzaklaşmaya çalıştı. Zanlıyı yakalamak için polis ekipleri 4-5 el ateş açtı. Adliyenin etrafında kovalamacanın yaşandığı olayda şüpheli yakalandı.

 

Edinilen bilgiye göre, olay şu şekilde gerçekleşti:
 
Polis ekipleri, hakkında yakalama kararı bulunan bir şüpheliyi gözaltına alarak öğleden sonra ekip aracıyla adliyeye getirdi. Araç adliyenin B Blok eksi 4. katında bulunan açık otoparkına yanaştı. Polis ekiplerinin adliyeye sokmak üzere araçtan indirdikleri şüpheli, bir anda polislerin elinden kurtularak adliyenin bahçesinden koşarak uzaklaşmaya başladı. Şüphelinin peşinden koşan polis ekipleri ise zanlıyı durdurmak için 4-5 el ateş açtı. Adliyenin etrafında kovalamacanın yaşandığı olayda şüpheli sonunda yakalandı, kelepçe takılarak yeniden adliyeye getirildi.
 
POLİSİN ATEŞ ETMESİ GÖRÜNTÜLERDE
 
Olaya ilişkin görüntüler ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin koştuğu, bir polis memurunun da ateş ettiği görülüyor. Yine aynı görüntülerde, şüphelinin yakalanıp etrafındaki polis memurlarınca adliyeye götürülmesi görülüyor.

Yayın Tarihi : 26.01.2016 : 17:22

Etiketler : Şüpheli    Kaçtı    Polis    Ateş    Açarak    Yakaladı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1343
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN