Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sürekli’den Halk Günü Uygulaması

Sürekli’den Halk Günü Uygulaması
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli İlçelerde halk günü uygulaması başlattı. Sürekli, “Ak Parti İzmir İl Başkanlığı’nda yaptığımız halk günlerine ilçelerde bulunan vatandaşlarımız gelme imkanı bulamıyorlardı. Bizde ilçelerde de halk günü uygulaması yapmaya karar verdik" dedi.

 

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar’ın da katıldığı toplantıda Sürekli, Kemalpaşalıların ve AK Parti İlçe teşkilat mensuplarının sorunlarını ve taleplerini dinledi. Daha önceki dönemlerde halk günü toplantılarının AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildiğini; fakat vatandaşların; özellikle de Bergama, Ödemiş, Kiraz gibi uzak ilçelerde çalışan ilçe teşkilat mensuplarıyla birebir görüşmeler yapmanın oldukça zor olduğunu dile getiren Sürekli, bu nedenle yeni bir uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade etti. Haftada bir uygulanan Halk günü toplantılarının bundan sonra AK Parti İlçe Teşkilatları’nda gerçekleştireceklerini ifade eden Sürekli, Kemalpaşa’daki ilk toplantıda, "Biz, sorunları çözmek için çalışırız, çözemesek bile bu durumu sizlere geri dönüş sağlayarak bilgisini veririz. Sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağıma söz veriyorum" dedi.
 
Halk günü programının ardından Sürekli, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ve AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar’la Kemalpaşa esnafını gezip sorunlarını dinledi.

Yayın Tarihi : 25.01.2016 : 12:14

Etiketler : Sürekliden    Halk    Günü    Uygulaması    Bölge   


Yorumlar

5729
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN