Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


1190 Öğrenciye Katılım Belgesi

1190 Öğrenciye Katılım Belgesi
Bornova Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi’nde(BELGEM) İngilizce Destek Kursu'nu tamamlayan 1190 öğrenciye katılım belgelerini Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila verdi. Eğitime destek vermeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Atila en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu vurguladı.

 

BELGEM’de aldıkları İngilizce Destek Kursu’nu başarıyla bitiren 1190 öğrenci Büyük Park’taki Bornova Belediyesi Nikah Salonu ve Çamdibi İZBAŞ Düğün Salonu’nda düzenlenen törenlerde katılım belgesi almanın heyecanını yaşadı. Bornova Merkez, Altındağ, Çamdibi, Mevlana ve Naldöken olmak üzere beş ayrı yerde eğitim alan 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin katılım belgelerini Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila verdi. Törende aileleri de çocuklarının mutluluğunu paylaştı. Başkan Atila, Bornova Belediyesi’nin sağladığı olanaklarla İngilizcelerini geliştiren çocukların isteğini kırmayarak tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, eğitimin önemine dikkat çektiği konuşmasında en önemli yatırımın insana ve geleceğe yapılan olduğunu söyledi.  Bornova Belediyesi olarak eğitime destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Atila, “Biz Bornovalılar mütevazı insanlarız. Ama bir tek eğitim konusunda mütevazı değiliz. Geleceğimizin garantisi çocuklarımızın daha iyi yetişmeleri için tüm olanaklarımızı kullanıyoruz. Eğitime verilen desteği temel görevlerimiz 

Yayın Tarihi : 25.01.2016 : 10:28

Etiketler : bornova belediyesi    başkan    olgun atila       


Yorumlar

7570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN