Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca, Tenis Şölenine Hazırlanıyor

Avrupalı Şampiyonlar Buca’da raket sallayacak. Kapalı ve açık tenis kortları ile bölgesel ve ulusal birçok turnuvaya ev sahipliği yapan Buca Belediyesi, bu kez Avrupalı Şampiyonları ağırlayacak. Buca Tenis Kulübü, 6 ülkeden 21 sporcunun katılacağı “2016 Tenis Avrupa Kış Kupası”na ev sahipliği yapacak

 

Avrupalı tenisçiler Buca’da buluşacak. Buca Belediyesi, 6 farklı ülkeden 21 tenisçinin katılacağı 16 yaş bayanlar “2016 Avrupa Kış Kupası” Tenis Turnuvası’na ev sahipliği yapacak. Buca Tenis Kulübü’nde düzenlenecek Tenis Turnuvası’nda Bulgaristan, Gürcistan, İtalya, Romanya, Slovakya ve İsviçre’den 21 sporcu raket sallayacak. Turnuva, 5 – 7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
DUVAR SIVADI TENİS OYNADI
 
Turnuvanın ev sahibi Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Tenis Kulübü’ndeki turnuva hazırlıklarını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Piriştina, ilk olarak eline mala aldı, duvar sıvadı. Piriştina daha sonra Buca’nın şampiyon tenisçileri ile birlikte tenis oynadı. 
Uluslararası bir turnuvaya ev sahibi olmanın gurur verici olduğunu belirten Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Sporun her dalında iddialıyız. Bucalı gençlerin azimleri ve ortaya koydukları başarılarla tenis ve yüzmede daha ilerideyiz. Teniste bir ilki gerçekleştireceğiz. Buca Belediyesi olarak uluslararası bir turnuvaya ev sahipliği yapacağız. Onun heyecanı, onun hazırlıkları var. Sahalarımızı, soyunma alanları ve hakem yerlerini yeniliyoruz. Sporcularımız zaten hazırdı, tesisimizi de hazırlıyoruz. Buca artık ulusalda gösterdiği başarıyı uluslararası alanda da göstermekte kararlıdır. Tüm tenis tutkunlarını Şubat ayının ilk haftası Buca Tenis Kulübü’ne bekliyoruz” dedi.

Yayın Tarihi : 25.01.2016 : 09:47

Etiketler : 2016    Tenis    Avrupa    Kış Kupası    buca    belediyesi    tenis kulübü    başkan    levent piriştina    spor    turnuva    raket       


Yorumlar

2771
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN