Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüzlerce Kişi Dua İçin Sıraya Girdi

Yüzlerce Kişi Dua İçin Sıraya Girdi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yüzlerce kişinin katıldığı törende, dualar eşliğinde toprağa verildi.

 

Kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Mustafa Koç, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, toprağa verileceği Zincirlikuyu Mezarlığı’na getirildi. Koç’un cenaze namazına katılamayan yüzlerce kişi mezarlığa geldi. Kalabalık nedeniyle Koç’un tabutu güçlükle mezarına ulaştırıldı. Dualar eşleğinde toprağa verilen Koç için mezar çevresinde toplanan yüzlerce kişi dua etti. Koç ailesi ve yakınları mezarlıktan ayrıldıktan sonra vatandaşlar mezar başında dua etmek için sıraya girdi. Törene, Koç ailesinin yanı sıra iş, siyaset, sanat dünyasından çok sayıda kişiyle vatandaşlar katıldı.
 
DENİZLİ’DEN TOPRAK GETİRDİ
 
Cenaze için Denizli’den geldiğini söyleyen bir kişi, defin sırasında getirdiği toprağı mezara serpmek istedi. Ancak güvenlik görevlileri kalabalık nedeniyle buna izin vermedi. Vatandaş kalabalık dağıldıktan sonra toprağı mezara serpebildi.
 
SAATLERCE DUA İÇİN BEKLEDİLER
 
Kalabalık nedeniyle cenazeye gelen vatandaşlar mezarlığa ulaşamadı. Koç ailesinin kabristanı etrafında toplanan kalabalık Mustafa Koç’un mezarı başında dua etmek için saatlerce bekledi. Sıraya girdikten sonra mezara ulaşanlar Mustafa Koç’un ruhu için dua etti.

Yayın Tarihi : 24.01.2016 : 15:39

Etiketler : Cenazede    Yüzlerce    Kişi    Dua    İçin    Sıraya    Girdi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN