Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İranlı Kadın Sahilde Selfie Çekerken Denize Düştü

İranlı Kadın Sahilde Selfie Çekerken Denize Düştü
İran’dan Türkiye’ye ailesi ile birlikte gezmeye gelen Sahar Daneshi, Üsküdar sahilde selfie çekerken denize düştü. Çevredekilerin yardımıyla denizden çıkarılan kadın, ambulans ile hastaneye götürüldü.

 

Olay, Üsküdar sahilde, saat 13.00 sıralarında meydana geldi. İran’ın başkenti Tahran’da yaşayan Sahar Daneshi, turistik gezi amacıyla ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi.
 
Üsküdar sahilde ailesi ve eşi ile birlikte gezen genç kadın, deniz kenarında selfie çekmek istedi. Şiddetli rüzgârın olduğu sahilde ayağı takılan Daneshi, bir anda denize düştü.
 
KADININ YARDIMINA ÇEVREDEKİLER KOŞTU
 
Olay yerine ambulans ve itfaiye ekibi sevkedildi. Olayı görenler itfaiyeyi beklemeksizin harekete geçti. İranlı kadın çevredekilerin denize attığı iple karaya çıkarıldı. Kızılay’ın kan bağış noktasına götürülen Daneshi buradaki ilk müdahalenin ardından olay yerine gelen ambulansa alınarak Haydarpaşa Numune Hastanesi aciline götürdü. Tedavi altına alınan kadının durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
Turist kadının denizden kurtarılmasına yardım eden bir kişi olayla ilgili “Resim çekilirken ayağı takıldı düştü. Bizde ip atıp kurtardık. Ailesi de yanındaydı" dedi.

Yayın Tarihi : 24.01.2016 : 14:38

Etiketler : İranlı    Kadın    Sahilde    Selfie    Çekerken    Denize    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4466
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN