Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konak'tan İçinizi Isıtan Hizmet

Konak'tan İçinizi Isıtan Hizmet
İzmir’i etkisi altına alan soğuk hava nedeniyle zor günler geçiren vatandaşlar Konak Belediyesi’nin sıcak çorbasıyla güne başlangıç yapıyor.

 

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler her gün ilçenin çeşitli noktalarında vatandaşlara sıcak çorba ikram ediyor. Soğuk havada sabahın erken saatlerinde yola çıkan ve kahvaltı yapma imkanı olmayan İzmirliler, Konak Belediyesi’ne ait mobil araçlarla dağıtımı yapılan lezzetli çorbalardan içip yollarına öyle devam ediyor.
 
Son olarak Konak’taki Bahri Baba Parkı’nın metro çıkışına kurulan ikram aracından vatandaşlara ücretsiz çorba ikramı yapıldı. Yoğun ilgi gören dağıtımda sıraya girenlere domates çorbası ikram edildi. Sıcak bir bardak çorba ile güne başlayan vatandaşların hem içleri ısındı, hem de yüzleri güldü. Konak Belediyesi’nce başlatılan çorba ikramı, soğuk kış günleri boyunca ilçenin değişik bölgelerinde sürecek. Farklı çeşitlerdeki çorbalar, otobüs ve metro durakları ile yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda dağıtılıyor. Mobil araçlarla yapılan çorba ikramı sayesinde güne mutlu başlayan vatandaşlar, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a ve ekibine hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 24.01.2016 : 11:43


Yorumlar

2641
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN