Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Türkiye’nin Her Yerine Yol Açıyoruz'

'Türkiye’nin Her Yerine Yol Açıyoruz'
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, 13 yıldır Türkiye’nin her yerinde yol açtıklarını söyledi.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir otelde onuruna verilen yemeğe katıldı. Yemekte Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentteki ulaşımla ilgili projeler hakkından Bakan Yıldırım’a brifing verdi.
 
Brifing sonrası gazetecilere konuşan Bakan Binali Yıldırım, Gaziantep’in gelişmesi için yatırım destekleri sağladıklarını kaydetti. 13 yıldır Türkiye’nin her yerinde yeni yollar açtıklarını belirten Binali Yıldırım, şunları dedi: "13 yıldır Türkiye’nin her yerinde yol açıyoruz, yollar bölüyoruz, milleti birleştiriyoruz, hayatları kurtarıyoruz. Havayolunu halkın yolu yaptık. Hızlı tren projesi devam eden bir proje. Konya-Karaman bölümü bu sene bitiyor. Ulukışla-Pozantı bölümünün ihalesi bu sene yapılıyor. Bir yandan da Bahçe-Nurdağı-Osmaniye-Adana-Gaziantep etabında da çalışmalar başladı. Bu hızlı tren meselesi de bir yandan adım adım devam ediyor. Gaziantep’e inşallah önümüzdeki yıllarda verdiğimiz sözün yerine getireceğiz ve hızlı trenle buluşturacağız. Yollarla ilgili de programlar aralıksız devam edecek, amacımız gelişen büyüyen Gaziantep’in ihtiyacı olan altyapı projelerini gecikmeye mahal vermeden tamamlamaktır. Bu anlamda belediyemizde uyumlu çalışmanın yapıldığını görmekten mutlu oldu."

Yayın Tarihi : 23.01.2016 : 22:10

Etiketler : Bakan    Yıldırım    Yıldır    Türkiyenin    Her    Yerine    Yol    Açıyoruz    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2556
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN