Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Sepil Hakem Oldu

Başkan Sepil Hakem Oldu
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Bodrum Göztepe Futbol Okulu tarafından, futbolu seven ancak uygun şartlarda oynama ve kendini geliştirme imkanı bulamayan çocuklar için başlatılan "Bir krampon da sen ol" adlı sosyal sorumluluk projesinin tanıtımı için oynanan gösteri maçında hakemlik yaptı.

 

 
Okulda eğitim gören minik futbolcular, Göztepe yöneticileri ve oyuncular Kaan Çakır ile Emre Kızılırmak’tan oluşan büyükler takımına karşı mücadele etti. 20 dakika süren karşılaşmada düdük çalan Mehmet Sepil, oldukça iyi bir maç yönetti. Minikler ağabeylerini 3-2 yenerken karşılaşmayı izleyenler keyifli anlar yaşadı.
 
Başkan Sepil küçük futbolcuların oldukça iyi bir performans gösterdiği söyledi. Sepil, "Büyükler çok formsuzdu. Hakem olarak çok adil bir mücadele yönettim. Miniklerimize hiç yardımcı olmadım" dedi. Sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini belirten Sepil, "Futbol tüm dünyada özellikle gençlerin ve çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarımıza okulumuzda en iyi imkanları sağlayacağız. Kramponlarını, formalarını, malzemelerini, futbol oynayacakları yerleri temin için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 23.01.2016 : 17:23

Etiketler : Göztepe    Başkanı    Sepil    Hakem    Oldu    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN