Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tehdit Eden Kadına İlginç Ceza

Tehdit Eden Kadına İlginç Ceza
Avusturya’da Türk kökenli siyasetçi Dr. Turgay Taşkıran’ı ölümle tehdit eden kadına mahkemeden ilginç ceza: ’Müslüman sığınmacılara yardım kuruluşunda çalışma’

 

 
Viyana eyalet seçimlerinde kurduğu GFW ( Viyana İçin Birlikte ) partisi ile başkanlık yarışına giren Dr. Turgay Taşkıran’ın davacı olduğu mahkeme bugün sonuçlandı. Seçimler sırasında Taşkıran’ın muayenehanesini telefonla arayarak asistanına "Taşkıran’a söyle onu zehirleyerek öldüreceğiz" diyerek tehdit eden 58 yaşındaki emekli öğretmen hakim karşısına çıktı. Verdiği ifadesinde yaptıklarından pişmanlık duyduğunu belirterek af dileyen Avusturyalı kadın "Torunlarımın geleceğinden endişe ediyorum. Avusturya kısa süre sonra Türk ve Müslümanların eline geçecek. Endişelerim büyük. Bu nedenle şimdi pişman olduğum tehdidi yaptım" dedi.
 
Pratisyen doktor Taşkıran ise "Ben burada doğdum ve büyüdüm. Başka bir ülkede hiç yaşamadım. Sırf ismimden dolayı benden nefret etmemelisiniz. Ben de bir Avusturyalıyım" dedi.
 
Hakim "Bu vesileyle Müslümanları daha yakından tanırsın ve korkmana gerek olmadığını anlarsın"
 
Tarafları dinleyen hakim tehdit eylemini gerçekleştiren kadına 40 saat boyunca Müslüman sığınmacılara yardım eden kuruluşlarda çalışma cezası verdi. Hakim "Bu vesileyle Müslümanları daha yakından tanırsın ve korkmana gerek olmadığını anlarsın" dedi.

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 21:39

Etiketler : Türk    Siyasetçiyi    Tehdit    Eden    Kadına    İlginç    Ceza    müslüman    Sığınmacılara    Yardım    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2235
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN