Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaskodan Para Almak İçin Otomobilini Kanala Attı

Kaskodan Para Almak İçin Otomobilini Kanala Attı
Eskişehir’de kendisine ait arızalı otomobili arkadaşlarıyla birlikte ittirip sulama kanalına atan, sonra da polisi arayıp "Otomobilim karda kayıp kanala uçtu" diye ihbarda bulunan Gürcan B.’nin yalanını çevredeki güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkardı. Kaskodan para almak için otomobilini kanala attığı öne sürülen Gürcan B. polisler tarafından gözaltına alındı.

 

Olay dün akşam saatlerinde Emek Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı Devlet Su İşleri (DSİ) Müdürlüğü yanından geçen sulama kanalında meydana geldi. Gürcan B., iddiaya göre kaskodan para alabilmek için arızalı olan 26 BA 184 plakalı otomobilini bir arkadaşına ait araçla çektirip kanal kenarına getirdi. Gürcan B. ve yanında bulunan arkadaşları daha sonra otomobili ittirerek DSİ’ye ait sulama kanalına attı. Gürcan B. daha sonra ’155 Polis İmdat’ hattını arayarak, "Otomobilim karda kayıp kanala uçtu. Ben kendi imkanlarımla araçtan çıktım" diye ihbarda bulundu.
 
Gelen polis ekipleri olay yerinde incelemede bulundu. Gürcan B.’nin çelişkili ifadeler vermesi ve teker izlerinden şüphelenen polis ekipleri, yakındaki kurumların güvenlik kamerası görüntüleri incelediklerinde, otomobilin ittirilerek kanala atıldığını belirledi. Gürcan B.’nin bunun üzerine polislere aracını arızalı olduğunu, yaptıracak parasının bulunmadığını, kaskodan para almak amacıyla arkadaşlarıyla birlikte otomobili kanala atıklarını söylediği öğrenildi. Gürcan B. ve yanında bulunan 2 arkadaşı ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 15:56

Etiketler : Kaskodan    Para    Almak    İçin    Otomobilini    Kanala    Attı    Kameraya    Yakalandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2158
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN