Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova’da Karne Sevinci

Bornova’da Karne Sevinci
İzmir’in Bornova ilçesinde öğretim gören öğrenciler yarı yıl tatiline çıkarken, düzenlenen karne törenine Kaymakam Mustafa Gündoğan ile Belediye Başkanı Olgun Atila da katıldı.

 

 
Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Altındağ Çimentaş İlköğretim Okulu’nda karne töreni düzenlendi. Törene katılan Bornova Kaymakamı Mustafa Gündoğan, Belediye Başkanı Olgun Atila ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, birlikte karne dağıttı. Şiirler ve şarkılarla renklenen törende, başarılı öğrencilere belgeleri de verildi.
 
Altındağ Çimentaş İlköğretim Okulu’ndaki törenin ardından Altındağ Çimentaş Ortaokulu’nda tadilatı yapılan konferans salonunun açılış kurdelesi hep birlikte kesildi. Okulun ve salonun tadilatında katkıda bulunanlara plaketlerini Bornova Kaymakamı Mustafa Gündoğan ve Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila verdi.
 
Kaymakam Gündoğan burada yaptığı konuşmada, hayırseverlerin eğitime yaptığı katkının önemine dikkat çekerek, "Her ne kadar devlet bütçesinden eğitime önemli pay ayrılsa da, hayırseverlerin desteği artarak devam etmeli" dedi. Başkan Atila ise hem öğrenciler hem de velilere yönelik mesajlar verdi. Çocuklara tatilde iyi bir şekilde dinlenmelerini tavsiye eden Atila anne ve babalara seslenerek, "Karnelerindeki notlardan daha önemli onların iyi bireyler olarak yetişmeleri. Hem o notların sadece onların değil, bizlerin yani velilerin notu olduğunu da unutmayalalım. Çocuklarımıza ona göre davranalım" dedi.

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 14:49

Etiketler : Bornovada    Karne    Sevinci    Bölge   


Yorumlar

1389
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN