Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Parti Sözcüsü İzmirli mi Olacak?

Parti Sözcüsü İzmirli mi Olacak?
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini bugün açıklaması bekleniyor.

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyelerini bugün açıklaması bekleniyor. 7 olan üye sayısını 13'e düşürebileceği belirtilen Kılıçdaroğlu'nun, parti sözcülüğünü ise Selin Sayek Böke'ye vereceği ileri sürüldü.
 
CNN Turk’un haberine göre, eski ekibinden Haluk Koç ve Bülent Tezcan’la da yoluna devam etmeye hazırlanan CHP liderinin, Gürsel Tekin’den boşalan genel sekreterlik için Bülent Tezcan’ı düşündüğü kulislere yansıdı.
 
Eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz ve Antalya milletvekili Çetin Osman Budak gibi yeni yüzlerin de CHP MYK’da görev alması bekleniyor.
 
Eski Ordu Belediye Başkanı ve milletvekili Seyit Torun’un yerel yönetimlerden, Hakkı Süha Okay’ın ise teşkilattan sorumlu olması üzerinde duruluyor.
 
MYK’daki üye sayısı ile orantılı olarak Gaye Usluer, Yasemin Öney Cankurtaran, Zeynep Altıok ve Aylin Nazlıaka gibi bazı isimlerin de Kılıçdaroğlu’nun yönetim kadrosunda yer alması bekleniyor.

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 14:30

Etiketler : haber    haberler    chp    myk    parti sözcüsü    kanalben    ben tv    Parti Sözcüsü İzmirli mi Oluyor    selin sayek böke       


Yorumlar

5271
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN