Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konak'ta Karne Hediyesi

Konak'ta Karne Hediyesi
Konak Belediyesi, yarıyıl tatiline giren ilköğretim ve ortaokul öğrencilerinden ihtiyaç sahibi olanlara karne hediyesi olarak kaban ve bottan oluşan hediye paketleri armağan etti.

 

 
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce 71 ilk ve ortaokulda okuyan toplam 2 bin 500 öğrenciye bot, bin 650 öğrenciye ise kaban dağımı yapıldı. Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da Gültepe’deki iki okulda gerçekleşen dağıtıma katılarak öğrencilerin karne hediyesi sevincine ortak oldu. İlk olarak Toros’taki Seyfi Gülmezoğlu İlköğretim Okulu’ndaki öğrencilerle buluşan Başkan Pekdaş’ı Okul Müdürü Şerafeddin Bilir ile veliler karşıladı. Karne sevincini aldıkları hediyelerle taçlanan öğrencilerle buluşan Pekdaş, minikleri sevgiyle bağrına bastı. İsimleri önceden belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara hediye paketlerini veren Başkan Pekdaş, yarıyıl tatilini mutlu geçirmeleri dileğinde bulundu. Pekdaş, miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
 
Başkan Pekdaş’ın ikinci durağı Kazım Karabekir Orta Okulu oldu. Burada da Okul Müdürü Mustafa Yıldırım tarafından karşılanan Başkan Pekdaş, öğrencilere karne hediyelerini verdi, özellikle kız öğrencilerden eğitimlerini aksatmamalarını istedi.
 
Pekdaş Gültepe’ye çok amaçlı bir spor salonu yapmak için çalışmalara başladıklarını da duyurdu.
 
 

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 11:48

Etiketler : Konakta    Karne    Hediyesi    Bölge   


Yorumlar

8398
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN