Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dikili Devlet Hastanesi’ne Destek Ziyareti

Dikili Devlet Hastanesi’ne Destek Ziyareti
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu, son zamanlarda, mülteci sayısının artması sonucu iş yükü oldukça fazlalaşan ve özverili çalışmalarını sürdüren Dikili Devlet Hastanesi personelini ziyaret etti.

 

 
Verdikleri sağlık hizmetinin yanında mültecilere yardım için başlattıkları kampanya ile gönül desteği de veren hastane personelinin gece dahi hiç çekinmeden arkadaşlarına yardıma geldiğini ve evlerinden yiyecek-giyecek getirdiklerini, böyle bir dayanışma ile gönül birliğinin çok az hastaneye nasip olacağını belirten Erbaycu, "Hastanemizle ilgili çıkan bu haberler hepimizi duygulandırdı. Genel Sekreterlik olarak başlatılan bu kampanya bize de feyz verdi. İnşallah tüm hastanelerimizde böyle yardım kampanyalarını başlatacağız. Ayrıca Genel Sekreterliğimize bağlı sağlık tesislerinde özveriyle çalışan tüm sağlık personelimizin yanında olduğumuzu ve yapılan her haksızlıkta hem manevi hem hukuksal açıdan destek olacağımızı belirtmek isterim. Hayatımızı teslim ettiğimiz bu mesleğin mensupları bence bu değeri hakediyor. Görevini layıkıyla yerine getiren tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim" dedi.
 
Dikili Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mustafa Molla Kudret Eralp ise "Biz arkadaşlarımızla Dikili’de hem mülteci vatandaşlarımıza hem de Dikili halkına verdiğimiz hizmetten mutluluk duyuyoruz. Böyle bir ekibe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Sayın Genel Sekreterimizin hastanemizi ziyaret ederek çalışanlarımıza vermiş olduğu moral ve motivasyon desteği için çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 22.01.2016 : 11:39

Etiketler : Dikili    Devlet    Hastanesine    Destek    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

8051
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN