Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuruyemişçiden Hırsızlık Güvenlik Kamerasında

Kuruyemişçiden Hırsızlık Güvenlik Kamerasında
Aydın’ın Söke İlçesi’ndeki en işlek caddeden birinde yer alan kuruyemişçiye gece giren kimliği belirsiz hırsızlar, çaldığı sigara ve iki bin lirayla kayıplara karıştı. O anlar işyerinin güvenlik kamerasınca kaydedilirken, kayıplara karışan zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

Bugün saat 01.45’te, İstasyon Caddesi’ndeki, üç katlı binada yer alan kuruyemişçiye, havalandırma boşluğunu kullanıp, ikinci kattaki kadın tuvaletinden giren kapüşonlu iki hırsız, yaklaşık 4 bin 500 lira değerindeki sigara ve kasadaki 2 bin lirayı alarak dokuz dakika içinde işletmeye girdikleri yerden kaçtı. O anlar, binanın iki katınfa faaliyet gösteren işletmenin güvenlik kamerasınca kaydedildi. Sabah hırsızlığı fark eden işyeri çalışanları, durumu polise bildirdi. Kuruyemişçiye gelen polis inceleme yaptı. Güvenlik kamerası kayıtlarının kopyasını aldı. Kimliği belirlenmeye çalışılan hırsızların yakalanması için çalışma başlatıldı. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
 
ALARM ÇALIŞMADI
 
İşyerinde hem güvenlik kamerası hem de alarm bulunduğunu belirten işyeri sahibi Fikret Erdoğan, "Yaklaşık 10 yıl önce işyerimize yine hırsız girmişti. O nedenle buraya taşınınca da güvenlik kamerası ve alarm taktırdık. Güvenlik kameralarımız olayı kaydederken, alarmımız çalışmamış. Akşam çıkarken alarmı kurduk, sabah ise ben dükkanı açtığımda alarm devredeydi ve çalışıyordu. Kendim kapattım. Ama gece olay sırasında niye çalışmadı anlam veremiyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 21.01.2016 : 16:49

Etiketler : Kuruyemişçiden    Hırsızlık    Kamerasında    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9286
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN