Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


KTK’nın İlk Kadın Başkanı Göreve Başladı

KTK’nın İlk Kadın Başkanı Göreve Başladı
İzmir’de geçen hafta gerçekleşen genel kurulda Kültürpark Tenis Kulübü’nün ilk kadın başkanı olan Server Uyaroğlu, karar defterini eski başkan Göksel Pazarcı’nın elinden teslim aldı.

 

 
Kültürpark Tenis Kulübü’nde düzenlenen tören öncesi konuşma yapan yeni başkan Server Uyaroğlu, kendisine güvenip seçen tüm üyelere teşekkür etti. Bugüne kadar emeği geçen tüm eski başkanları saygıyla andıklarını belirten Uyaroğlu, kulübün bilinen çizgisinden sapmadan faaliyetlerine ortak akılla ve geliştirilerek devam edeceğini söyledi.
 
Bugüne kadar görev yapan başkanların kulübü hep bir adım daha ileriye taşıdığını vurgulayan Server Uyaroğlu, "Kültürpark Tenis Kulübü’nde geçen 18 yıllık üyeliğim boyunca kulübüme layık olmaya çalıştım. Ailemin bir parçası olarak gördüğüm kulübüme artık hizmet etme vaktim geldi. Seçimden önce açıkladığımız gibi tesisimizde gerekli iyileştirmelerin yapılması, engelli sporcularımıza sahip çıkılması, üye profil ve potansiyelini geliştirmek için hazırladığımız projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Şimdiden bizlere destek olan ve olacak tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum" diye konuştu.
 
Kulübün eski başkanı Göksel Pazarcı ise göreve başlayan Başkan Server Uyaroğlu ile yönetim kurulu üyelerine başarılar dilediği.

Yayın Tarihi : 21.01.2016 : 11:12

Etiketler : Ktknın    İlk    Kadın    Başkanı    Başladı    Bölge   


Yorumlar

7921
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN