Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Ekiplerin Kar Mesaisi

İzmir'de Ekiplerin Kar Mesaisi
İzmir’in Kınık ve Bergama ilçelerinde kar yağışının etkili olduğu çok sayıda kırsal mahalle yolu, belediye ekiplerinin tüm gece süren çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı.

 

 
Kınık ve Bergama’da dün saat 14.00’te başlayan kar yağışı, her iki ilçeyi beyaza bürüdü. İki ilçenin milli eğitim müdürlükleri, ilk ve orta dereceli okulları bugün itibariyle bir günlüğüne tatil etti.
 
Saat 16.00’dan sonra, çok sayıda kırsal mahallenin yolu ulaşıma kapandı. Kınık’ta Elmadere, Taştepe, Arpaseki, Hamzahocalı, Büyükoba, Çan, Arpadere, Karadere, Yayakent, Sucahlı, Balaban, İbrahimağa, Karateki, Çiftlik, Bademalan, Örtülü, Köseler ve Mıstaklar; Bergama’da ise Toparlar, Oruçlar, Üçtepe, Karalar, Okçular, Tırmanlar ve Kozak bölgesinde yer alan 16 mahallenin yolu kapandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri ile Kınık ve Bergama belediye ekipleri, iş makineleriyle yollarda çalışma yaptı.
 
Tüm gece süren çalışmalarla kapalı yolların tamamı açıldı. Kınık ve Bergama’da ayrıca, olası olumsuzluklara karşı kriz masası oluşturuldu.

Yayın Tarihi : 21.01.2016 : 11:05

Etiketler : Kınık    Bergamada    Ekiplerin    Kar    Mesaisi    Genel   


Yorumlar

3123
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN