Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


EBSO’dan Çevreci Firmalara Ödül

EBSO’dan Çevreci Firmalara Ödül
Ege Bölgesi Sanayi Odası, çevreye saygılı üretim yapan sanayi kuruluşlarını ödüllendiriyor.

 

Çevrenin korunması için gerek ilgili mevzuata uyumlu üretim gerekse gerçekleştirdikleri projelerle örnek teşkil eden sanayi kuruluşlarının ödüllendirileceği yarışmada sanayi kuruluşlarının jüri üyelerinden aldığı puanlar ayrı ve gizli zarflarda EBSO kasasında kapalı olarak muhafaza edildi. Yarışmada dereceye girecek sanayi kuruluşları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ün katılımı ile bugün(Cuma) saat 16.30’da EBSO’da  gerçekleşecek törende belli olacak. 
 
EBSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Çevre Çalışma Grubu Başkanı Erdoğan Çiçekçi, odanın çevre kültürünün 1982 yılına kadar uzandığını belirterek, 2001 yılından bu yana çevreci kuruluşların ödüllendirildiğine dikkat çekti. Çiçekçi, "Bizim çevreye bakışımız bir günlük, bir yıllık değil. Çevrenin korunması konusunda biz sanayicilere önemli görevler düşüyor. EBSO Çevre Çalışma Grubu olarak yükümlülükler ve AB’ye uyum çerçevesinde sürekli güncellenen yeni mevzuat çerçevesinde üyelerimizi bilgilendirici, eğitici toplantılar düzenliyoruz. Onların yaşadığı konular hakkında bilgi alıp ilgili kuruluşlara ve bakanlıklara görüş iletiyoruz" dedi.
 
Renkli görüntülere sahne olacak
 
EBSO yönetimi, jüri ve sanayicilerin, sonuçları bilmeden gerçekleşecek Ödül Töreni’ne aday fabrika yetkilileri ve personelleri, firmalarını temsil eden şapka, flama sembol, materyalleri ile katılacak. Katılımcılar, yarışmacı ruhun güzel ve renkli anlarına sahne olurken sonuçları hep birlikte öğrenmiş olacak. 
 

Yayın Tarihi : 21.01.2016 : 10:38

Etiketler : haber    haberler    ebso    çevreci firmalara ödül    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2126
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN