Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Masal Gibi Yaş Günü

Masal Gibi Yaş Günü
Tarçın ayakkabı ve Deri Pabuç’un sahibi Esra Demirkıran ile işletmeci Cihangir Az’ın kızları Edibe Esmira’nın 4’ncü yaşı unutulmaz bir doğum günü partisiyle kutlandı.

 

 
Hilton Oteli Zirve Restaurant’ta düzenlenen yaşgünü partisine çok sayıda davetli katıldı. Çizgi film kahramanı “Mia and Me" konseptli yaşgünü partisinde Edibe Esmira, özel dikilen 2 kıyafet, annesi Esra Demirkıran da yine çizgi film konseptine uygun özel bir kıyafet ile davetlileri karşılayarak tüm dikkatleri üzerlerine çekti.
 
İzmir plus organizasyon tarafından düzenlenen davette her şey eksiksiz düşünüldü. Tüm masalara “Mia and Me" tasarımlı hediyelerin yanında Esmira’nın resminin bulunduğu takvim, mumlar, elma şekerleri hediye edildi. Açık büfe ikramın yapıldığı yaşgünü partisinde Edibe Esmira Az, annesi Esra Demirkıran ve babası Cihangir Az ile "Mia and Me" karekterleriyle yapılan özel doğum günü pastasının mumlarını alkışlarla üfleyerek yeni yaşına "merhaba" dedi.
 
Tom&Jerry, Micky Mouse, Minnie Mouse, Karlar Ülkesi Elsa, Süperman ve Pamuk Prenses kostümleriyle dolaşan animasyon ekibi çocuklara davet boyunca hoş vakit geçirtti. Gece sonunda Esmira’nın annesi Esra Demirkıran, tüm misafirlere bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.
 
 

Yayın Tarihi : 21.01.2016 : 10:03

Etiketler : Masal    Gibi    Yaş    Günü    Bölge   


Yorumlar

9623
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN