Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Çavuşoğlu, Demreli Üreticileri Ziyaret Etti

Bakan Çavuşoğlu, Demreli Üreticileri Ziyaret Etti
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın Demre İlçesi’nde şiddetli yağış ve hortumdan zarar gören bölgeyi ziyaret ederek, üreticilere ’geçmiş olsun’ temennisinde bulundu.

 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Demre’de pazar günü etkili olan şiddetli yağış ve hortumdan zarar gören bölgeyi gezdi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Kaymakam Murat Uz, Demre Belediye Başkanı Ak Partili Süleyman Topcu ve beraberindekilerle hortumun zarar verdiği sera alanlarında incelemelerde bulunan Bakan Çavuşoğlu, üreticilerle görüştü ve ’geçmiş olsun’ temennisinde bulundu. Üreticilerin sorunlarını dinleyen Bakan Çavuşoğlu, yanlarında olduklarını söyledi.
 
Hortumun daha çok sebze ekili seralarda zarara neden olduğunu söyleyen Bakan Çavuşoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in de dün bölgeyi ziyaret edip, incelemelerde bulunduğunu hatırlattı. Üreticilerin hasarının giderilmesi konusunda her türlü katkıyı sağlayacaklarını vurgulayan Bakan Çavuşoğlu, birçok üreticinin hasat etmeyi beklediği ürünlerini bu olayda kaybettiğine dikkati çekti.
 
Bölgede daha önce de benzer felaketler yaşandığını ve hasarların telafi edildiğini aktaran Bakan Çavuşoğlu, son afetle ilgili de tespitlerin tamamlanması ardından zararların giderilmesine yönelik çalışmaların başlayacağını belirtti.

Yayın Tarihi : 20.01.2016 : 15:42

Etiketler : Bakan    Çavuşoğlu    Demreli    Üreticileri    Ziyaret    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9557
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN