Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Arkas Kimyasal Taşımacılığa Girdi

Arkas Kimyasal Taşımacılığa Girdi
Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Arkas Lojistik, filo yatırımlarına Renault Trucks ile devam ediyor. 30 adet ADR’li yeni Renault Trucks T460 çekici alan Arkas Lojistik’in filosunda yaklaşık 400 adet Renault Trucks çekici bulunuyor.

 

 
Arkas Lojistik, 30 adet ADR’li Renault Trucks T460 çekici alarak hem filosunu büyütüyor, hem de hizmetlerini çeşitlendiriyor. Hizmet çeşitliliğini ve farklı sektörlere yönelik uzmanlıklar geliştirmeyi önemseyen Arkas Lojistik yaklaşık 2,5 milyon euro yatırımla alınan yeni çekicilerle kimya lojistiğine başlayacak.
 
Diane Arcas yaptığı açıklamada; “Arkas Lojistik olarak ulaştırma, depoculuk, forwarding şirketlerimizin hepsini tek çatı altında birleştirerek daha güçlü başladığımız 2015 yılını TL bazında ciro olarak yüzde 10 büyüme ile kapattık. Birleşme sayesinde tüm divizyonlarımızın ahenkli çalışmasını artırarak yurtdışında büyümemizi hızlandırdık. Ayrıca hizmet çeşitliliğimizi artırmamıza ve farklı sektörlere yönelik uzmanlıklar geliştirmemize olanak sağladık. Yaklaşık 2,5 milyon euro yatırımla aldığımız ADR’li Renault Trucks T460 çekicilerle kimya lojistiğine başlayacağız. Bundan sonra kimyasal taşıma sektöründe daha aktif rol alacağız. Türkiye’de kimya sektörü gelecek vadediyor. Biz bu alanda bilgi ve deneyim birikimi olan İsviçreli Bertchi şirketi ile ortaklık yaparak Türkiye’de Be-Ar Chemical Logistics şirketini kuruyoruz. Mevzuata uygun ADR’li yeni araçlarımızla Arkas Lojistik olarak kimyasal ürün taşıması yapacağız" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 20.01.2016 : 12:38

Etiketler : Arkas    Lojistik    Kimyasal    Taşımacılığa    Girdi    Bölge   


Yorumlar

6802
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN