Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Güzelbahçe’ye Sosyal Proje Desteği

Güzelbahçe’ye Sosyal Proje Desteği
Nevvar Salih İşgören Vakfı Genel Koordinatörü Berna Günaydın Şahin, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’yi ziyaret etti, ilçede sosyal bir projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.

 

 
Vakıf olarak kamu kurumlarıyla işbirliği içinde çalıştıklarını belirten Berna Günaydın Şahin, "Güzelbahçe’de sosyal bir projeye imza atmak istiyoruz. Bir öğrenci yurdu veya yaşlı bakım evi projesini hayata geçirmek istiyoruz. Bunun için belediye ile işbirliği yapmak istiyoruz" dedi. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce de Nevvar Salih İşgören Vakfı’nın İzmir’e kazandırdığı eserleri çok iyi bildiğini belirterek, "Güzelbahçemizde de Vakfın bir eser kazandırmasından büyük mutluluk duyarız. Planlarda belediyemize ait sosyal tesis alanı olarak görünen yerlerimiz var. Bu alanlardan uygun olanına öğrenci yurdu veya yaşlı bakım evi yapmayı biz de çok istiyoruz" diye konuştu.
 
Nevvar Salih İşgören Vakfı Genel Koordinatörü Şahin, Başkan İnce’ye ziyaretin anısına üzerinde başkanın isminin yazılı olduğu çini tabak verdi, teşekkür etti. Başkan İnce de Şahin’e belediyenin kültür yayınlarının yer aldığı bir çanta hediye etti.

Yayın Tarihi : 20.01.2016 : 09:54

Etiketler : Güzelbahçeye    Sosyal    Proje    Desteği    Bölge   


Yorumlar

5566
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN