Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gözler Onların Üzerindeydi

Gözler Onların Üzerindeydi
Bu yıl altıncı kez düzenlenen Elle Style Awards töreni, Frankie’de yapıldı. Törende yılın stil ödülleri sahiplerini buldu.

 

Elle Style Awards töreni önceki akşam Nişantaşı İstanbul Sofa Otel’in içinde bulunan Frankie’de yapıldı. Törende stil sahibi isimler ödüllendirildi. Kozmetik mağaza zinciri Douglas Türkiye sponsorluğunda gerçekleşen tören birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Törene katılanlar arasında Burcu Esmersoy, Dilek Hanif, Sinem Kobal, Gökhan Türkmen, Gülşen, Gökhan Özoğuz, Demet Sabancı Çetindoğan, Feryal Gülman, Elif Mısırlı ve Pınar Sabancı da vardı. Törenin ardından ünlü isimler, after party’de eğlendi. Parti, DJ Tarık Koray’ın müzikleriyle renklendi.  
 
 
Yasemin Özilhan, geceye eşi İzzet Özilhan’la katıldı.
 
 
Benim Gelinim Belli
 
Ödül töreninin jürisinde yer alan Burcu Esmersoy, “Yılın kadın oyuncusu” dalında Sinem Kobal’a oy verdiğini söyledi. Ünlü sunucu, yeniden gündeme gelen Sinem Kobal-Arda Turan’ın ayrılmasına kendisinin neden olduğunu iddialarını reddetti. Esmersoy, “Elle yarışmasında ben Sinem’e oy verdim. Bu iddialar çok asılsız, ayrıca benim gelinim belli” diyerek hâlâ Arda Turan’la Sinem Kobal’ı yakıştırdığını ima etti.
 
 
Burcu Esmersoy
 
 
Sinem Kobal
 
 
'Yılın kadın müzik starı' ödülüne layık görülen Gülşen, geceye aranjör sevgilisi Ozan Çolakoğlu'yla el ele katıldı. 
 
 
Deliçeri modası
 
Yılın erkek müzik starı seçilen Gökhan Özoğuz, stiliyle yine fark yarattı. Pembe çorapları, boyalı ceketi ve tüfek mermisinden olan kemeriyle dikkat çeken şarkıcı, “Arkadaşlarımın baskısıyla modaya giriyorum. Herkese hitap etmeyecek, farklı bir tarz olacak. Osmanlı’daki ‘Deliçeri’ askerlerini marka adı olarak kullanacağım” dedi. 
 
 
Kazananlar
 
Yılın kadın oyuncusu: Sinem Kobal 
Yılın erkek oyuncusu: Berk Cankat
Yılın kadın müzik starı: Gülşen
Yılın erkek müzik starı: Gökhan Özoğuz
Stil ikonu: Yasemin Özilhan
Yılın genç moda tasarımcısı: Giray Sepinelle
Yılın mücevher tasarımcısı: Verda Alaton
Yılın moda tasarımcısı: Nedret Taciroğlu
Yılın mekanı: Sanayi 313 

Yayın Tarihi : 20.01.2016 : 09:36


Yorumlar

5171
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN